41. Pohled na Ostravu

Autor: Josef Drha
(1912 - 2009)

Technika: Olej na plátně
Výška: 48,5 cm, šířka: 68 cm, rámování: 59 x 79 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 02.03.2026 18:40

Aktuální cena: 2 500 Kč

Zbývá: 5d 8h 1m 40s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč