Signováno vpravo dole. Kvalitní a profesionální provedení.
Narodil se 3.3.1912 v Ostravě a zemřel 22.12.2009 v Ostravě.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 41 cm, šířka: 99 cm, rámování: 54 x 112 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 23.06.2019 18:38
Dosažená cena: 7 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (23)