Technika: Olej na kartonu
Výška: 34,8 cm, šířka: 100,5 cm, rámování: 41,3 x 107 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 17.01.2022 18:46
Dosažená cena: 4 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 700 Kč