Výška: 18,8 cm, šířka: 12,5 cm, rámování: 42,5 x 31 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.03.2026 18:34
Aktuální cena: 800 Kč
Zbývá: 5d 7h 55m 40s
Minimální příhoz: 100 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč