Signováno vpravo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 28,2 cm, šířka: 29,6 cm, rámování: 41,5 x 42,5 cm
Konec aukce: 07.03.2022 19:09
Dosažená cena: 16 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Seznam příhozů (53)