32. Vysoké pece

Autor: Josef Drha
(1912 - 2009)

Signováno vpravo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 28,2 cm, šířka: 29,6 cm, rámování: 41,5 x 42,5 cm

Konec aukce: 07.03.2022 19:09

Dosažená cena: 16 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (53)

5 300 Kč7.3.2022 18:28:53
5 000 Kč7.3.2022 18:28:38
4 800 Kč7.3.2022 18:28:05
4 600 Kč7.3.2022 18:27:50
4 400 Kč7.3.2022 18:27:37
4 200 Kč7.3.2022 18:27:21
4 000 Kč7.3.2022 18:26:15
3 800 Kč7.3.2022 18:25:54
3 600 Kč7.3.2022 18:24:49
3 400 Kč7.3.2022 17:04:37
3 200 Kč7.3.2022 16:46:11
3 000 Kč6.3.2022 15:36:29
2 800 Kč4.3.2022 19:43:53
2 600 Kč4.3.2022 10:35:53 (limit 10.2.2022 22:42:00)
2 600 Kč4.3.2022 10:35:53