32. Vysoké pece

Autor: Josef Drha
(1912 - 2009)

Signováno vpravo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 28,2 cm, šířka: 29,6 cm, rámování: 41,5 x 42,5 cm

Konec aukce: 07.03.2022 19:09

Dosažená cena: 16 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (53)

9 500 Kč7.3.2022 18:44:05
9 200 Kč7.3.2022 18:43:49 (limit 7.3.2022 18:43:49)
8 900 Kč7.3.2022 18:39:23
8 600 Kč7.3.2022 18:38:36 (limit 7.3.2022 18:38:36)
8 300 Kč7.3.2022 18:37:07
8 000 Kč7.3.2022 18:36:56
7 700 Kč7.3.2022 18:35:55
7 400 Kč7.3.2022 18:35:38
7 100 Kč7.3.2022 18:34:23
6 800 Kč7.3.2022 18:32:12
6 500 Kč7.3.2022 18:31:28
6 200 Kč7.3.2022 18:30:52
5 900 Kč7.3.2022 18:30:34 (limit 7.3.2022 18:29:34)
5 900 Kč7.3.2022 18:30:34
5 600 Kč7.3.2022 18:29:27