Technika: Pastel
Výška: 30 cm, šířka: 41,5 cm, rámování: 50,5 x 59,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.03.2026 18:28
Aktuální cena: 900 Kč
Zbývá: 5d 7h 49m 39s
Minimální příhoz: 100 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč