Signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: Olej na lepence
Výška: 20,5 cm, šířka: 33,8 cm, rámování: 39,5 x 51,7 cm
Konec aukce: 06.05.2024 23:47
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 800 Kč