Technika: Olej sololit
Výška: 58,5 cm, šířka: 35,5 cm, rámování: 62,3 x 39,4 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 09.01.2023 18:27
Dosažená cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
2 500 Kč | 9.1.2023 18:01:55 (limit 9.1.2023 18:01:55) |