Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 19,5 cm, šířka: 50,5 cm, rámování: 31,7 x 62,8 cm
Konec aukce: 06.05.2024 23:11
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 200 Kč