Signováno vpravo dole, datováno 78
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 50,5 cm, šířka: 70,5 cm, rámování: 64 x 84,5 cm
Konec aukce: 06.04.2022 22:07
Dosažená cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč