Signováno PD.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 13,5 cm, šířka: 30 cm, rámování: 17,5 x 34,5 cm
Konec aukce: 19.01.2026 22:05
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 000 Kč