Signováno vpravo dole, nově rámováno
Technika: Olej na kartonu
Výška: 30 cm, šířka: 20 cm, rámování: 37 x 26,7 cm
Konec aukce: 07.11.2022 21:55
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč