Studoval na Masarykově vyšší lidové univerzitě v Ostravě u V. Wünscheho a J. Obšila. Maloval také blízké Beskydy, ale krajiny obdivoval i na svých cestách v Jugoslávii, Bulharsku, Rumunsku. Tvořil také figurální kompozice. (Chagall Ostrava)
Obraz je za sklem
Signováno vpravo dole
Obraz je za sklem
Signováno vpravo dole
Technika: Olej karton
Výška: 70 cm, šířka: 100 cm, rámování: 82 x 112 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Signatura: signováno
Konec aukce: 17.03.2019 21:41
Dosažená cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (8)