Technika: Olej na kartonu
Výška: 59,5 cm, šířka: 21,5 cm, rámování: 62,5 x 24,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 06.05.2024 22:32
Dosažená cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Seznam příhozů (3)