Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 22 cm, šířka: 51,3 cm, rámování: 35,3 x 64,6 cm
Konec aukce: 09.12.2025 21:19
Dosažená cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Seznam příhozů (4)
| 1 600 Kč | 9.12.2025 21:00:46 (limit 9.12.2025 20:46:11) |
| 1 400 Kč | 9.12.2025 21:00:46 |
| 1 200 Kč | 9.12.2025 20:46:00 |
| 1 000 Kč | 9.12.2025 09:20:44 |