Technika: Olej na plátně
Výška: 68 cm, šířka: 49 cm, rámování: 87 x 68 cm
Konec aukce: 09.01.2023 18:01
Dosažená cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
5 000 Kč | 9.1.2023 01:44:42 |