Signováno vpravo dole, na zadní straně autorský štítek
Technika: Olej na kartonu
Výška: 99 cm, šířka: 53,5 cm, rámování: 105 x 59,3 cm
Konec aukce: 06.04.2022 21:15
Dosažená cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Seznam příhozů (33)