184. Předjaří pod Lysou

Autor: Josef Drha
(1912 - 2009)

Signováno vpravo dole, nově rámováno.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 25 cm, šířka: 34,7 cm, rámování: 32,7 x 42,6 cm

Konec aukce: 10.10.2022 21:03

Dosažená cena: 2 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Seznam příhozů (6)

2 800 Kč10.10.2022 20:05:35 (limit 10.10.2022 16:08:42)
2 600 Kč10.10.2022 20:05:35
2 400 Kč10.10.2022 20:00:22 (limit 10.10.2022 16:08:42)
2 200 Kč10.10.2022 20:00:22
2 000 Kč10.10.2022 16:08:42 (limit 10.10.2022 16:08:42)
1 800 Kč4.10.2022 10:09:56