Signováno vpravo dole, nově rámováno
Technika: Olej sololit
Výška: 17 cm, šířka: 34 cm, rámování: 20,8 x 37,6 cm
Konec aukce: 18.07.2022 20:35
Dosažená cena: 5 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč