Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 65,5 cm, rámování: 62,5 x 78,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 18.07.2022 18:26
Dosažená cena: 3 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Seznam příhozů (11)