Studoval na Masarykově vyšší lidové univerzitě v Ostravě u V.Wünscheho a J. Obšila. Maloval také blízké Beskydy, ale krajiny obdivoval i na svých cestách v Jugoslávii, Bulharsku, Rumunsku. Tvořil také figurální kompozice. (Chagall Ostrava).
Signováno vpravo dole.
Nově rámováno.
Signováno vpravo dole.
Nově rámováno.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 69 cm, šířka: 50 cm, rámování: 75 x 56 cm
Konec aukce: 28.04.2019 20:40
Dosažená cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Seznam příhozů (5)