137. Pohled na kostel - Dalmácie

Autor: Josef Drha
(1912 - 2009)

Technika: Olej na malířské lepence
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 20:16

Dosažená cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

900 Kč19.1.2026 17:37:29