Signováno vpravo dole
Technika: Olej sololit
Výška: 35,5 cm, šířka: 50,5 cm, rámování: 47,5 x 62,7 cm
Konec aukce: 13.06.2022 20:19
Dosažená cena: 6 800 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč