Technika: Olej na kartonu
Výška: 21 cm, šířka: 59,5 cm, rámování: 31 x 69,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 18.07.2022 20:19
Dosažená cena: 4 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč