Signováno vpravo dole
Technika: Olej sololit
Výška: 56 cm, šířka: 46 cm, rámování: 67,5 x 57,5 cm
Konec aukce: 06.04.2022 20:11
Dosažená cena: 4 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč