Výška: 12,5 cm, šířka: 15,5 cm, rámování: 32,7 x 32,7 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 05.12.2022 21:40
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 400 Kč