Signováno vlevo dole, nově rámováno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 30 cm, šířka: 39,5 cm, rámování: 32,7 x 42,5 cm
Konec aukce: 20.03.2023 20:01
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč