Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 25 cm, šířka: 20 cm, rámování: 44,5 x 39,5 cm
Konec aukce: 29.05.2023 18:11
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 2 800 Kč