Signováno vpravo dole.
Technika: Olej karton
Výška: 15,5 cm, šířka: 20,5 cm, rámování: 27,5x32,5
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.12.2018 21:56
Dosažená cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Seznam příhozů (4)