Technika: Olej na kartonu
Výška: 68,5 cm, šířka: 48,5 cm, rámování: 78 x 58,3 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 18.07.2022 20:00
Dosažená cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (11)