Technika: Olej na plátně
Výška: 71 cm, šířka: 51 cm, rámování: 88 x 68 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 03.09.2024 19:52
Dosažená cena: 4 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč