Signováno vlevo dole, nově rámováno
Technika: Olej na kartonu
Výška: 22,4 cm, šířka: 31 cm, rámování: 32,3 x 38,8 cm
Konec aukce: 18.07.2022 19:51
Dosažená cena: 4 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Seznam příhozů (11)