Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 90 cm, šířka: 57 cm, rámování: 109 x 75,7 cm
Konec aukce: 06.05.2024 20:49
Dosažená cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (2)
1 700 Kč | 6.5.2024 20:07:27 |
1 500 Kč | 25.4.2024 00:24:57 |