Technika: Olej na plátně
Výška: 59 cm, šířka: 81 cm, rámování: 78 x 97,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.03.2026 19:48
Aktuální cena: 2 500 Kč
Zbývá: 4d 7h 1m 35s
Minimální příhoz: 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč