Signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: Olej sololit
Výška: 49 cm, šířka: 64 cm, rámování: 57 x 71,5 cm
Stav: Místy poškozený rám
Konec aukce: 09.05.2022 19:47
Dosažená cena: 7 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (25)