Technika: Olej na kartonu
Výška: 70 cm, šířka: 50 cm, rámování: 83,5 x 64 cm
Stav: Mírně podřený rám
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.03.2026 19:42
Aktuální cena: 1 900 Kč
Zbývá: 4d 6h 56m 41s
Minimální příhoz: 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
| 1 900 Kč | 29.1.2026 11:36:13 |