103. Koupání

Autor: Josef Drha
(1912 - 2009)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 70 cm, šířka: 50 cm, rámování: 83,5 x 64 cm
Stav: Mírně podřený rám
Signatura: signováno

Konec aukce: 02.03.2026 19:42

Aktuální cena: 1 900 Kč

Zbývá: 4d 6h 56m 41s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

1 900 Kč29.1.2026 11:36:13