Signováno vpravo dole.
Technika: Papírový reliéf, pozlaceno
Výška: 20 cm, šířka: 14 cm, rámování: 33 x 24 cm
Konec aukce: 09.12.2025 19:17
Dosažená cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Seznam příhozů (49)
| 15 500 Kč | 9.12.2025 18:37:09 |
| 15 000 Kč | 9.12.2025 18:37:05 (limit 9.12.2025 18:06:19) |
| 14 500 Kč | 9.12.2025 18:37:05 |
| 14 000 Kč | 9.12.2025 18:31:26 (limit 9.12.2025 18:06:19) |
| 13 500 Kč | 9.12.2025 18:31:26 |
| 13 000 Kč | 9.12.2025 18:24:20 (limit 9.12.2025 18:06:19) |
| 12 500 Kč | 9.12.2025 18:24:20 |
| 12 000 Kč | 9.12.2025 18:24:11 (limit 9.12.2025 18:06:19) |
| 11 500 Kč | 9.12.2025 18:24:11 |
| 11 000 Kč | 9.12.2025 18:06:19 (limit 9.12.2025 18:06:19) |
| 10 500 Kč | 9.12.2025 17:47:04 |
| 10 000 Kč | 9.12.2025 17:46:58 (limit 9.12.2025 09:13:58) |
| 9 800 Kč | 9.12.2025 17:46:58 |
| 9 500 Kč | 9.12.2025 17:38:52 (limit 9.12.2025 09:13:58) |
| 9 200 Kč | 9.12.2025 17:38:52 |