Signováno vpravo dole.
Technika: Papírový reliéf, pozlaceno
Výška: 20 cm, šířka: 14 cm, rámování: 33 x 24 cm
Konec aukce: 09.12.2025 19:17
Dosažená cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč