78. Zlatovláska

Autor: Olbram Zoubek
(1926)

Signováno vpravo dole.
Technika: Papírový reliéf, pozlaceno
Výška: 20 cm, šířka: 14 cm, rámování: 33 x 24 cm

Konec aukce: 09.12.2025 19:17

Dosažená cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (49)

1 600 Kč9.11.2025 17:33:43
1 400 Kč9.11.2025 10:54:58
1 200 Kč8.11.2025 21:36:07
1 000 Kč8.11.2025 16:00:36