78. Zlatovláska

Autor: Olbram Zoubek
(1926)

Signováno vpravo dole.
Technika: Papírový reliéf, pozlaceno
Výška: 20 cm, šířka: 14 cm, rámování: 33 x 24 cm

Konec aukce: 09.12.2025 19:17

Dosažená cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (49)

4 600 Kč9.12.2025 14:27:23
4 400 Kč9.12.2025 09:13:18
4 200 Kč8.12.2025 17:09:00
4 000 Kč4.12.2025 22:09:08
3 800 Kč27.11.2025 16:49:46
3 600 Kč22.11.2025 17:42:55
3 400 Kč22.11.2025 16:51:26
3 200 Kč21.11.2025 15:19:14
3 000 Kč21.11.2025 14:10:28
2 800 Kč20.11.2025 09:11:54
2 600 Kč20.11.2025 07:55:46
2 400 Kč14.11.2025 08:25:28
2 200 Kč10.11.2025 18:44:11
2 000 Kč10.11.2025 18:11:28
1 800 Kč10.11.2025 17:08:11