Signováno vpravo dole.
Technika: Papírový reliéf, pozlaceno
Výška: 20 cm, šířka: 14 cm, rámování: 33 x 24 cm
Konec aukce: 09.12.2025 19:17
Dosažená cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Seznam příhozů (49)
| 4 600 Kč | 9.12.2025 14:27:23 |
| 4 400 Kč | 9.12.2025 09:13:18 |
| 4 200 Kč | 8.12.2025 17:09:00 |
| 4 000 Kč | 4.12.2025 22:09:08 |
| 3 800 Kč | 27.11.2025 16:49:46 |
| 3 600 Kč | 22.11.2025 17:42:55 |
| 3 400 Kč | 22.11.2025 16:51:26 |
| 3 200 Kč | 21.11.2025 15:19:14 |
| 3 000 Kč | 21.11.2025 14:10:28 |
| 2 800 Kč | 20.11.2025 09:11:54 |
| 2 600 Kč | 20.11.2025 07:55:46 |
| 2 400 Kč | 14.11.2025 08:25:28 |
| 2 200 Kč | 10.11.2025 18:44:11 |
| 2 000 Kč | 10.11.2025 18:11:28 |
| 1 800 Kč | 10.11.2025 17:08:11 |