Signováno vpravo dole.
Technika: Papírový reliéf, pozlaceno
Výška: 20 cm, šířka: 14 cm, rámování: 33 x 24 cm
Konec aukce: 09.12.2025 19:17
Dosažená cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Seznam příhozů (49)
| 8 900 Kč | 9.12.2025 16:31:06 (limit 9.12.2025 09:13:58) |
| 8 600 Kč | 9.12.2025 16:31:06 |
| 8 300 Kč | 9.12.2025 16:31:04 (limit 9.12.2025 09:13:58) |
| 8 000 Kč | 9.12.2025 16:31:03 |
| 7 700 Kč | 9.12.2025 16:31:01 (limit 9.12.2025 09:13:58) |
| 7 400 Kč | 9.12.2025 16:31:01 |
| 7 100 Kč | 9.12.2025 16:30:59 (limit 9.12.2025 09:13:58) |
| 6 800 Kč | 9.12.2025 16:30:59 |
| 6 500 Kč | 9.12.2025 14:28:24 (limit 9.12.2025 09:13:58) |
| 6 200 Kč | 9.12.2025 14:28:24 |
| 5 900 Kč | 9.12.2025 14:28:15 (limit 9.12.2025 09:13:58) |
| 5 600 Kč | 9.12.2025 14:28:15 |
| 5 300 Kč | 9.12.2025 14:27:32 (limit 9.12.2025 09:13:58) |
| 5 000 Kč | 9.12.2025 14:27:32 |
| 4 800 Kč | 9.12.2025 14:27:23 (limit 9.12.2025 09:13:58) |