78. Zlatovláska

Autor: Olbram Zoubek
(1926)

Signováno vpravo dole.
Technika: Papírový reliéf, pozlaceno
Výška: 20 cm, šířka: 14 cm, rámování: 33 x 24 cm

Konec aukce: 09.12.2025 19:17

Dosažená cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (49)

8 900 Kč9.12.2025 16:31:06 (limit 9.12.2025 09:13:58)
8 600 Kč9.12.2025 16:31:06
8 300 Kč9.12.2025 16:31:04 (limit 9.12.2025 09:13:58)
8 000 Kč9.12.2025 16:31:03
7 700 Kč9.12.2025 16:31:01 (limit 9.12.2025 09:13:58)
7 400 Kč9.12.2025 16:31:01
7 100 Kč9.12.2025 16:30:59 (limit 9.12.2025 09:13:58)
6 800 Kč9.12.2025 16:30:59
6 500 Kč9.12.2025 14:28:24 (limit 9.12.2025 09:13:58)
6 200 Kč9.12.2025 14:28:24
5 900 Kč9.12.2025 14:28:15 (limit 9.12.2025 09:13:58)
5 600 Kč9.12.2025 14:28:15
5 300 Kč9.12.2025 14:27:32 (limit 9.12.2025 09:13:58)
5 000 Kč9.12.2025 14:27:32
4 800 Kč9.12.2025 14:27:23 (limit 9.12.2025 09:13:58)