32. Dívka

Autor: Olbram Zoubek
(1926)

Signováno tužkou vpravo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Slepotisk
Výška: 21,2 cm, šířka: 15,1 cm, rámování: 42,5 x 34,5 cm

Konec aukce: 05.09.2022 18:40

Dosažená cena: 17 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (44)

17 500 Kč5.9.2022 18:35:25
17 000 Kč5.9.2022 18:33:05
16 500 Kč5.9.2022 18:30:21
16 000 Kč5.9.2022 18:29:51
15 500 Kč5.9.2022 18:27:03
15 000 Kč5.9.2022 17:38:52 (limit 5.9.2022 16:12:11)
15 000 Kč5.9.2022 17:38:52
14 500 Kč5.9.2022 17:37:09 (limit 5.9.2022 16:12:11)
14 000 Kč5.9.2022 17:37:09
13 500 Kč5.9.2022 16:30:19 (limit 5.9.2022 16:12:11)
13 000 Kč5.9.2022 16:30:19
12 500 Kč5.9.2022 16:30:15 (limit 5.9.2022 16:12:11)
12 000 Kč5.9.2022 16:30:15
11 500 Kč5.9.2022 16:30:10 (limit 5.9.2022 16:12:11)
11 000 Kč5.9.2022 16:30:10