31. Evo

Autor: Olbram Zoubek
(1926)

Signováno vpravo dole.
Technika: Papírový reliéf
Výška: 41,5 cm, šířka: 25 cm, rámování: 55 x 38,5 cm

Konec aukce: 09.12.2025 18:50

Dosažená cena: 13 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (34)

13 100 Kč9.12.2025 18:45:28
12 600 Kč9.12.2025 18:40:46
12 100 Kč9.12.2025 18:36:55
11 600 Kč9.12.2025 18:36:20
11 100 Kč9.12.2025 18:36:11
10 600 Kč9.12.2025 18:35:57
10 100 Kč9.12.2025 18:34:18
9 800 Kč9.12.2025 18:33:43
9 500 Kč9.12.2025 18:32:38
9 200 Kč9.12.2025 18:32:26
8 900 Kč9.12.2025 18:31:42
8 600 Kč9.12.2025 18:30:23
8 300 Kč9.12.2025 18:30:15
8 000 Kč9.12.2025 18:29:57
7 700 Kč9.12.2025 18:29:48