Signováno vpravo dole.
Technika: Papírový reliéf
Výška: 41,5 cm, šířka: 25 cm, rámování: 55 x 38,5 cm
Konec aukce: 09.12.2025 18:50
Dosažená cena: 13 100 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Seznam příhozů (34)
| 13 100 Kč | 9.12.2025 18:45:28 |
| 12 600 Kč | 9.12.2025 18:40:46 |
| 12 100 Kč | 9.12.2025 18:36:55 |
| 11 600 Kč | 9.12.2025 18:36:20 |
| 11 100 Kč | 9.12.2025 18:36:11 |
| 10 600 Kč | 9.12.2025 18:35:57 |
| 10 100 Kč | 9.12.2025 18:34:18 |
| 9 800 Kč | 9.12.2025 18:33:43 |
| 9 500 Kč | 9.12.2025 18:32:38 |
| 9 200 Kč | 9.12.2025 18:32:26 |
| 8 900 Kč | 9.12.2025 18:31:42 |
| 8 600 Kč | 9.12.2025 18:30:23 |
| 8 300 Kč | 9.12.2025 18:30:15 |
| 8 000 Kč | 9.12.2025 18:29:57 |
| 7 700 Kč | 9.12.2025 18:29:48 |