Signováno vpravo dole.
Technika: Papírový reliéf
Výška: 41,5 cm, šířka: 25 cm, rámování: 55 x 38,5 cm
Konec aukce: 09.12.2025 18:50
Dosažená cena: 13 100 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč