31. Evo

Autor: Olbram Zoubek
(1926)

Signováno vpravo dole.
Technika: Papírový reliéf
Výška: 41,5 cm, šířka: 25 cm, rámování: 55 x 38,5 cm

Konec aukce: 09.12.2025 18:50

Dosažená cena: 13 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (34)

7 400 Kč9.12.2025 18:29:40
7 100 Kč9.12.2025 18:29:14
6 800 Kč9.12.2025 18:28:58
6 500 Kč9.12.2025 18:27:32
6 200 Kč9.12.2025 18:27:02
5 900 Kč9.12.2025 18:26:14
5 600 Kč9.12.2025 18:25:50
5 300 Kč9.12.2025 18:25:40
5 000 Kč9.12.2025 18:24:22
4 800 Kč9.12.2025 18:22:52
4 600 Kč9.12.2025 18:11:22
4 400 Kč9.12.2025 18:05:59
4 200 Kč9.12.2025 17:38:45
4 000 Kč9.12.2025 16:35:43
3 800 Kč9.12.2025 13:37:05