Signováno vpravo dole.
Technika: Papírový reliéf
Výška: 41,5 cm, šířka: 25 cm, rámování: 55 x 38,5 cm
Konec aukce: 09.12.2025 18:50
Dosažená cena: 13 100 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Seznam příhozů (34)
| 7 400 Kč | 9.12.2025 18:29:40 |
| 7 100 Kč | 9.12.2025 18:29:14 |
| 6 800 Kč | 9.12.2025 18:28:58 |
| 6 500 Kč | 9.12.2025 18:27:32 |
| 6 200 Kč | 9.12.2025 18:27:02 |
| 5 900 Kč | 9.12.2025 18:26:14 |
| 5 600 Kč | 9.12.2025 18:25:50 |
| 5 300 Kč | 9.12.2025 18:25:40 |
| 5 000 Kč | 9.12.2025 18:24:22 |
| 4 800 Kč | 9.12.2025 18:22:52 |
| 4 600 Kč | 9.12.2025 18:11:22 |
| 4 400 Kč | 9.12.2025 18:05:59 |
| 4 200 Kč | 9.12.2025 17:38:45 |
| 4 000 Kč | 9.12.2025 16:35:43 |
| 3 800 Kč | 9.12.2025 13:37:05 |