Signováno vpravo dole.
Technika: Papírový reliéf
Výška: 21 cm, šířka: 15,5 cm, rámování: 43,5 x 33,5 cm
Konec aukce: 09.12.2025 18:41
Dosažená cena: 21 300 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Seznam příhozů (41)
| 21 300 Kč | 9.12.2025 18:36:17 (limit 9.12.2025 18:23:25) |
| 20 800 Kč | 9.12.2025 18:36:17 |
| 20 300 Kč | 9.12.2025 18:32:47 (limit 9.12.2025 18:23:25) |
| 19 800 Kč | 9.12.2025 18:32:47 |
| 19 300 Kč | 9.12.2025 18:31:50 (limit 9.12.2025 18:23:25) |
| 18 800 Kč | 9.12.2025 18:31:50 |
| 15 800 Kč | 9.12.2025 18:28:59 (limit 9.12.2025 18:23:25) |
| 15 300 Kč | 9.12.2025 18:28:59 |
| 14 800 Kč | 9.12.2025 18:26:09 (limit 9.12.2025 18:23:25) |
| 14 300 Kč | 9.12.2025 18:26:09 |
| 13 800 Kč | 9.12.2025 18:26:05 (limit 9.12.2025 18:23:25) |
| 13 300 Kč | 9.12.2025 18:26:05 |
| 12 800 Kč | 9.12.2025 18:26:02 (limit 9.12.2025 18:23:25) |
| 12 300 Kč | 9.12.2025 18:26:02 |
| 11 800 Kč | 9.12.2025 18:25:58 (limit 9.12.2025 18:23:25) |