23. Děkuji

Autor: Olbram Zoubek
(1926)

Signováno vpravo dole.
Technika: Papírový reliéf
Výška: 21 cm, šířka: 15,5 cm, rámování: 43,5 x 33,5 cm

Konec aukce: 09.12.2025 18:41

Dosažená cena: 21 300 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (41)

21 300 Kč9.12.2025 18:36:17 (limit 9.12.2025 18:23:25)
20 800 Kč9.12.2025 18:36:17
20 300 Kč9.12.2025 18:32:47 (limit 9.12.2025 18:23:25)
19 800 Kč9.12.2025 18:32:47
19 300 Kč9.12.2025 18:31:50 (limit 9.12.2025 18:23:25)
18 800 Kč9.12.2025 18:31:50
15 800 Kč9.12.2025 18:28:59 (limit 9.12.2025 18:23:25)
15 300 Kč9.12.2025 18:28:59
14 800 Kč9.12.2025 18:26:09 (limit 9.12.2025 18:23:25)
14 300 Kč9.12.2025 18:26:09
13 800 Kč9.12.2025 18:26:05 (limit 9.12.2025 18:23:25)
13 300 Kč9.12.2025 18:26:05
12 800 Kč9.12.2025 18:26:02 (limit 9.12.2025 18:23:25)
12 300 Kč9.12.2025 18:26:02
11 800 Kč9.12.2025 18:25:58 (limit 9.12.2025 18:23:25)