23. Děkuji

Autor: Olbram Zoubek
(1926)

Signováno vpravo dole.
Technika: Papírový reliéf
Výška: 21 cm, šířka: 15,5 cm, rámování: 43,5 x 33,5 cm

Konec aukce: 09.12.2025 18:41

Dosažená cena: 21 300 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (41)

5 400 Kč9.12.2025 18:00:00
5 100 Kč9.12.2025 17:57:16
4 600 Kč9.12.2025 17:56:19
4 400 Kč9.12.2025 17:45:16
4 200 Kč9.12.2025 17:39:38
4 000 Kč9.12.2025 14:29:38
3 800 Kč8.12.2025 22:10:13
3 600 Kč8.12.2025 17:07:31
3 400 Kč20.11.2025 09:12:30
3 200 Kč20.11.2025 07:54:19
3 000 Kč8.11.2025 21:33:05