Signováno vpravo dole.
Technika: Papírový reliéf
Výška: 21 cm, šířka: 15,5 cm, rámování: 43,5 x 33,5 cm
Konec aukce: 09.12.2025 18:41
Dosažená cena: 21 300 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Seznam příhozů (41)
| 5 400 Kč | 9.12.2025 18:00:00 |
| 5 100 Kč | 9.12.2025 17:57:16 |
| 4 600 Kč | 9.12.2025 17:56:19 |
| 4 400 Kč | 9.12.2025 17:45:16 |
| 4 200 Kč | 9.12.2025 17:39:38 |
| 4 000 Kč | 9.12.2025 14:29:38 |
| 3 800 Kč | 8.12.2025 22:10:13 |
| 3 600 Kč | 8.12.2025 17:07:31 |
| 3 400 Kč | 20.11.2025 09:12:30 |
| 3 200 Kč | 20.11.2025 07:54:19 |
| 3 000 Kč | 8.11.2025 21:33:05 |